Krátké Creepypasty

7. března 2017 v 15:46 |  Creepypasty


Tak jsem se rozhodla sem dát nějaké creepypasty o dvou větách (možná je už znáte)Probudilo mě ťukání na okno...později jsem zjistil, že to jde ze zrcadla.Našla jsem v telefonu fotku sama sebe, jak spím...bydlím sama.


Přicházím domů, máma na mě volá "večeře!".
V tu chvíli mi přijde SMS od mámy...dnes se zpozdím.Sestra mi řekla, že ji zabila naše matka. Matka mi řekla, že žádnou sestru nemám.


V noci jsem se podívala směrem k oknu. Když v tom jsem tam uviděla postavu...bydlím ve 12. patře.


Šel jsem na procházku do lesa. Když už jsem se vracel, nemohl jsem najít cestu zpět. Rozhodl jsem se tedy, že tam strávím noc. Uviděl jsem tam chatku, tak jsem se rozhodl, že přespím tam. Chatka byla celá taková divná...lehl jsem si na podlahu a rozhlédl se kolem sebe. Byly tam hrůzostrašné obrazy zdeformovaných tváří...Ráno jsem zjistil, že to nebyly žádné obrazy, ale okna!

Slyším odemykání zámku a volání mé sestry, že už je doma...před chvílí mi volali z nemocnice, že zemřela.

Dnes mi pětiletý syn vykládal, jak má nejlepšího kamaráda Tommyho a jak si spolu ve školce hrají...Byla jsem zděšena, když mi bylo ve školce oznámeno, že tam žádný takový chlapec není.

Dneska jsem jako obvykle pomáhala jedné staré paní z baráku s nákupem...až pak mi došlo, že se před týdnem odstěhovala do jiného města, protože tu prý vídala nějakou paní s její tváří, co ji pronásledovala.Chcete další ? pište do komentů

zdroj: popravdě jsem docela váhala, co sem napsat, protože tyhle příběhy znám nazpamět, protože jsem je viděla na YT, na netu a tak + poslední 3 jsem si vymyslela :))
prý jsou tak nějak z redditu od různých lidí ale tak alespoň něco sem dám :D 
http://www.expres.cz/dve-vety-horor-0pu-/viral.aspx?c=A151019_131858_dx-viral_khor

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jane The Killer / KIRA / Jane | E-mail | Web | 18. března 2017 v 13:37 | Reagovat

O_O

2 Saty | 13. srpna 2017 v 8:35 | Reagovat

Cool storky.. Víc creepypast, klidně těch delších :) Až mě překvapilo, jak mě to chytlo :) dík :-)

3 Leri | 14. srpna 2017 v 18:22 | Reagovat

[2]: Chtěla bych sem dát delší, akorát ze stránky, kde to čerpám je to na několik stran :-? a já to sama ručně překládám a přepisuji :D takže je to náročnější hlavně najít nějakou zajímavou :) ale určo budou časem...díky za koment :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama