Kuchisake onna 口裂け女

8. března 2017 v 19:23 | Leri |  Mystické bytosti

Kuchisake onna

Výsledek obrázku pro kuchisake onna

Tak vám sem budu přidávat i takové legendy a různé osoby, jako je ona. Nezapomeňte hlasovat v anketě, jaký typ článků se vám líbí.

Kuchisake onna je ztvárněna jako žena, znetvořená žárlivým a zlým manželem. Poté, co se objevily zprávy o jejím údajném výskytu v roce 1979 v okolí prefektury Nagasaki a rozšířily po celém Japonsku, způsobila legenda paniku v mnoha městech.


Legenda

Podle legendy můžete v noci potkat tuto ženu, která má na tváři chirurgickou masku. Žena se vás zeptá se vás "Jsem hezká?" když odpovíte "ne" zabije vás… když odpovíte "ano" sundá si masku a řekne "a teď?" když řeknete "ne" rozřeže vás na dva díly, když řeknete "ano" udělá vám na obličeji to samé. Prý jí neutečete, vždy si vás najde.


Kuchisake onna by podle legendy měla být "duch znetvořené ženy". Říká se, že byl krásný, mladý pár, jenže po čase měla prý Kuchisake podvést svého muže a on jí za to rozřízl pusu od ucha k uchu a zeptal se "kdo si teď bude myslet, že jsi krásná?" . Kuchisake na následky tohoto zranění měla údajně zemřít.

Původní legenda pochází z období Heian (794-1185) , ale zmínky o zjevování ducha se v Japonsku objevily až od roku 1970.


Výsledek obrázku pro kuchisake onnaVýsledek obrázku pro kuchisake onna
zdroj: Wikipedie- https://cs.wikipedia.org/wiki/Ku%C4%8Disake-onna, fotky: google i když já ji opět znám daleko dýl z YT :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 8. března 2017 v 19:56 | Reagovat

To je opravdu děsivé, nechtěla bych ji potkat! :-O

2 v. (bezanorexie.blogspot.cz) | 8. března 2017 v 23:27 | Reagovat

Blog mě moc zaujal, stavím se častěji :)!

(bezanorexie.blogspot.cz Strach, panika, bezmoc = anorexie. Rozhodla jsem se vyléčit. Mým cílem je pomoci každému, kdo se rozhodl stejně. Píšu o své cestě a svých pokrocích, o tom, JAK se vyléčit. Ráda bych předala to, co jsem se naučila o těle a jeho potřebách)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama